Dosskart

Dva závody v Sosnové

V Sosnové u České Lípy byly na programu jediné dva závody letošní sezóny na této trati.
První byl na programu 4.-5.8. závod Moravského poháru s Mistrovstvím Slovenska. Doss Kart měl na těchto závodech dva jezdce. Adama Doležala, který měl takovou formu že „ničil co se dalo“ a můžeme jen doufat, že na další závody nepřijede Adam v podobné formě. A druhým byl Kuba Novotný, který navázal na povedené závody a obsadil stříbrnou příčku.

Druhý byl 11.-12.8. závod Mistrovství ČR, kde jsme jeli se třemi jezdci. Petr Šindelář si překonal předem stanovené cíle a byl spokojen. Petr Fulín ani Jan Šindelář bohužel neuspěli a celkové zklamání bylo velké.

Další závody, kde se pokusíme výsledky vylepšit bude dvojzávod tentokrát v Písku. Nejdříve již tento víkend seriál Karting cup, kam tentokrát pojedeme v početnějším jezdeckém složení a následující týden už Mistrovství ČR.