Dosskart

Zakončení motokárové sezóny 2015

Poslední motokárový závod na československé scéně, kterého jsme se účastnili, byl závod Mistrovství SR s Moravským pohárem na motokárové dráze v Dunajské Stredě. Tohoto závodu se účastnili David Bareš - Rotax Max, Jakub Novotný - Rotax Max Junior i Rotax Max a příležitostní navrátilec Petr Fulín jr. - Rotax Max. Všem jezdcům Doss Kartu se dařilo. David Bareš obsadil 5. místo v MSR, Jakub Novotný v juniorech 2. místo a v seniorské třídě také 2. místo v MSR. Petr Fulín jel letos pouze tento jeden závod a prvním místem v Moravském poháru ukázal, že závodit nezapomněl. Tento závod pro náš tým byl povedenou tečkou za motokárovou sezónou 2015.21949027920_9caf9ed4e1_b

Díky svému vítězství v Poháru České Republiky získal Jakub Novotný vstupenku na hlavní finálový závod Rotaxů, který se jel začátkem listopadu v portugalském "Portimau" Podrobnosti z tohoto závodu přineseme v následujícím článku.21514334854_c30d0db1b5_b 21948986060_f0fc7afb9c_b