Dosskart

Deštivé testování ve Vysokém Mýtě

Velice chladné a deštivé počasí panovalo na trati ve Vysokém Mýtě tuto neděli. To nám však nezabránilo v dalším testování. Nejspíš právě kvůli tomuto počasí jsme měli trať téměř sami pro sebe. Na mokré trati se toho letos při závodech moc nenajezdilo a tak jsme měli příležitost si to odzkoušet. Nakonec se naši jezdci sešli ve slušném počtu.
 
Honzík Šindelář – trénoval s motokárou silnější kategorie, se kterou by měl závodit v příští sezóně. Honzíkova výkonnost postupně stoupá a v letošní sezóně udělal slušný pokrok v jízdě na mokré trati.
Patrik Jurenka – poprvé dostal příležitost svést se s podvozkem MS-Kart a pochvaloval si ho. Byla jen škoda že neměl to štěstí aby si podvozek plně vyzkoušel na suché trati. Na mokru zatím Patrik nemá téměř žádné zkušenosti a tak bylo toto trénování pro něho nenahraditelné!
Martin Hloucal – na tom je podobně jako Patrik, nemá téměř žádné zkušenosti s mokrou tratí a tak i pro něho byl tento trénink velice důležitý. Martin se snažil pochytit veškeré rady a okamžitě je aplikoval do jízdy.
Radek Hloucal – porvé vyjel na mokré trati a nevím jestli žertoval, prý to bylo lepší než na suchu. Nakroužil po trati v nepříznivém počasí obrovské množství kol a evidentně se jízdou bavil. Mimochodem Radkova výborná nálada bavila i všechny ostatní účastníky.
Tomáš Králíček – mladý talentovaný jezdec, který už jezdí motokáry několik let, měl možnost stejnou jako Partik, odzkoušet si podvozek MS-Kart. Okamžitě po pár kolech na mokré trati bylo vidět, že Tomášovi to sedlo. Jel rychle, přesně,  plynule a dělal minimum chyb.
 
Pokud počasí vydrží tak je v plánu ještě jedno testování v neděli 23.10. opět ve Vysokém Mýtě.