Dosskart

Jezdecké složení pro sezónu 2013

Zatím rekordních jedenáct jezdců se letos pod Doss Kartem bude objevovat na závodech Mistrovství ČR, Mistrovství SR s Moravským Pohárem, Karting Cupu a Karting Race. Samozřejmě naše kapacita neumožňuje účast všech jedenácti jezdců na stejných závodech, výjimkou je však předsezónní testování. Toto testování je organizačně velice náročné při tak vysokém počtu a nevýhodou je nemožnost individuální péče pro jednotlivé jezdce. Výhod společného tréninku je naopak mnoho, jezdci se mezi sebou navzájem lépe namotivují a tím zrychlují, probíhají různé nácviky techniky jízdy, brzdění, starty a připravíme si pro sebe mnoho speciálních mini závodů.
Krátce shrnu abecedně všechny jezdce.
 
Bareš David: Zatím není přesně rozhodnuto, které závody pojede, ale měl by se jezdecky zdokonalovat v kompletním seriálu Moravského poháru. 
 
Doležal Adam: Pojede Karting Cup, kde bude obhajovat loňské celkové vítězství mezi registrovanými jezdci. Dále se možná objeví v Moravském Poháru.
 
Filip Jan: By se měl objevovat při Národním Poháru ČR a Mistrovství SR. Honza bude sbírat nové zkušenosti se seniorským Rotaxem a doufáme, že se postupně propracuje ke špičce startovního pole. 
 
Fousek Michal: Pojede Národní Pohár ČR, kde by měl se svými zkušenostmi patřit mezi největší favority na celkové vítězství. Michal by se měl objevit i v některých dalších jednotlivých závodech.
 
Hloucal Martin: Pojede také Národní Pohár ČR, kde bude sbírat cenné zkušenosti. Martin se dále ukáže určitě v Karting Cupu.
 
Hloucal Radek: Pravděpodobně se závodů účastnit nebude. Testování proto bude prioritou.
 
Jurenka Patrik: Měl by se pravděpodobně účastnit Národního Poháru ČR a Karting Cupu. Patrik by měl posbírat během sezóny další zkušenosti a postupně se propracovat ke špičce startovního pole.
 
Kult Tomáš: Tomík pojede jako začátečník Karting Cup či Karting Race a bude se učit motokárové základy.
 
Novotný Jakub: Pojede Národní Pohár ČR, MSR a Karting Cup. Kuba stejně jako Patrik by měl posbírat během sezóny další zkušenosti a postupně se propracovat ke špičce startovního pole.
 
Šindelář Jan: U Honzíka to zatím vypadá na pendlování mezi malou a velkou károu. Variant je tak zatím příliš mnoho. Předsezónní testování však pojede s Juniorským Rotaxem
 
Šindelář Petr: Prošel si dalšími zraněními a jeho sezóna je tak jako u syna jeden velký otazník. Předsezónní testování však v plánu má s károu Rotax DD2 
 
Co se týká Petra Fulína, zatím nemáme oficielní zprávu, ale s největší pravděpodobností po pěti letech, Petr pojede v novém týmu s odlišnou technikou.