Dosskart

MČR v Mýtě bez úspěchu

Víkend 29.-1. Července pokračovalo Mistrovství ČR druhým podnikem.
Pod Doss Kartem jeli tentokrát Petr Fulín, Jan a Petr Šindelářovi a Martin Hloucal. Ve startovní listině se při závodech objevují i někteří další jezdci startující pod soutěžícím Doss Kart, kterým pokud to jde rádi pomáháme.
Petr Fulín v pátek a sobotu dopoledne vypadal dostatečně rychle ale od té doby to s ním šlo skopce. Vyzkoušeli jsme mnoho variant nastavení a vše bylo spíše horší a horší. Výsledek byl nakonec špatný a panovalo naprosté zklamání. Potřebovali jsme přijít na příčinu co se vlastně stalo a ta byla po dvou dnech objasněna. Rám motokáry, který byl srovnán po kolizi v předchozích závodech se během těchto závodů postupně vracel do původní bourané polohy a tím přestával fungovat.
Jan Šindelář se v této sezóně v nové kategorii zatím spíše hledá a teprve získává svou jistotu v soubojích. Na stupně vítězů tentokrát nedosáhl. Před sezónou jsme čekali od Honzíka o něco víc ale jsme si jistí, že jeho čas určitě přijde.
Martin Hloucal objevoval co je to Mistrovství ČR v kartingu a svou rychlostí vůbec nevypadal špatně. Bohužel, Martin poznal co jsou to naražená žebra a byl rád, že tyto závody vůbec odjezdil. Věřím, že zde získané tvrdé zkušenosti Martin brzy uplatní.
Petr Šindelář odjížděl s těchto závodů jednoznačně nejspokojenější z našeho kvarteta, nedostal se do žádné kolize a zajel si na těchto závodech svůj rekord na jedno kolo.
 
Další plán našeho týmu bude testování 17.-18.7. v rakouském Brucku na což navážou 20.-22.7. závody Karting Cupu. Jezdecké složení není zatím jasné.