Dosskart

Motokárová Sezóna v plném proudu

Motokárová sezóna je v plném proudu a z posledních šesti víkendů jsme čtyři strávili na závodních tratích. Toto předprázdninové období je většinou závody pořádně našlapané.
Náš tým Doss Kart má z této série závodů pěknou bilanci. Janu Filipovi se podařilo dvakrát ze tří pokusů dosáhnout na stupně vítězů. Honza sice byl i na čtvrtých závodech, kde se ale závodní rozjížďky vůbec nedočkal, protože při předchozím závodu jiné kategorie došlo k těžké havárii a závody pak byly dokonce zrušeny.
I další jezdci Honzu Filipa doplnili na některých závodech. Richard Meixner stále jako nováček posbíral zkušenosti na třech podnicích. Martin Hloucal se po školních povinnostech naplno zapojil do závodění a absolvoval dva závody, ve kterých spíše doháněl manko ze začátku sezóny. Na jeden závodní podnik přijel Honzík Šindelář, který se musel hodně snažit aby alespoň stíhal jezdcům, kteří mají letos hodně "nadrceno".
Následující dva víkendy nás čekají dva závody, nejdříve Mistrovství ČR a Pohár ČR na trati v Písku a druhý víkend Mistrovství SR v rakouském Brucku.