Dosskart

Pár otázek jezdcům

Všem jezdcům jsem dal pár otázek ohledně uplynulé sezóny, svátků, které právě začínají a plánu na příští rok. Do této chvíle jsem získal odpovědi od prvních tří jezdců. Nejrychlejší byl - Martin Hloucal (16 let)
 
Martine, jak hodnotíš svou uplynulou velice krátkou sezónu a jak jako začátečník vidíš motokárový sport jako takový?
S uplynulou sezonou jsem nadmíru spokojen, povedlo se mi moc pěkné umístění na Karting Cupu v Mýtě a moc jsem si užil další dva závody, které se konaly v Sosnové a Dunajské Stredě, které jsem jel v opravdu krátké době od mého prvního svezení na vlastní motokáře. Jinak motokárovému sportu jsem absolutně propadl a doufám, že se ho budu ještě dlouho účastnit.
Co tě na motokárách nejvíce baví?
Samozřejmě, že jízda jako taková, ale ze všeho nejvíce mě na motokárách baví právě to všechno kolem, práce v depu na káře, přezouvání pneumatik, popovídání s ostatními závodníky, a prostě vše co k motokárám patří.  
Možná už jsi trochu vyrostl z vánoc a dárků, přes to jak prožíváš svátky a silvestr?
Snažím se ten vánoční shon nevnímat a co možná nejvíc si užívat vánoční svátky.  Očekáváš nějaký speciální dárek pod stromečkem?
Každý dárek pod stromečkem je speciální, asi jediné co bych si přál je, abych se mohl zúčastnit co nejvíce závodů, ale to se pod stromeček dává docela špatně. Takže se nechám překvapit.
 
Co nadcházející sezóna, co máš v plánu a stanovuješ si nějaké motivační cíle?
Nadcházející sezónu pojedu od začátku, takže se budu snažit o pěkné celkové umístění a o naučení se nových tratí. A hlavně nedat soupeřům nic zadarmo.
 
                                                                                                                                                                        Martin
 
 
Druhý nejrychlejší s odpovědmi byl Patrik Jurenka (11 let). Patriku, jak ty hodnotíš s odstupem času uplynulou sezónu a jak jsi s průběhem a výsledkem nakonec spokojen ty sám?
S touto sezónou jsem celkem spokojený až na dva závody, jeden byl v Rakousku v Brucku a druhý závod na Slovensku v Dunajské strede. Ale jinak to bylo snad dobrý. Jak se těšíš na vánoce a na dárky? Na vánoce a na dárky se těším velmi moc a doufám, že budu mít bohatého ježíška. Co by jsi nejraději našel pod stromečkem? Pod stromečkem bych nejrači viděl : novou kombinézu, nové plasty na motokáru a hlavně play station 3. Co příští rok, už víš které závody pojedeš a na co se nejvíc těšíš? Ješte nevim na jaké závody pojedu, ale zřejmě pojedu Moravský Pohár a část Karting Cupu. Nejvíc se těším na závody ve Vysokém Mýtě.
 
                                Patrik J.
 
 
No a s otázkami jako třetí v těsném závěsu se vypořádal Adam Doležal (12 let). Adame, ty jsi loni jezdil v jiném týmu a s jinou technikou. Jak hodnotíš průběh a celkový výsledek?
Ahoj Honzo, průběh hodnotím docela dobře ale výsledek mohl být lepší.
 
Jak se těšíš na vánoce a na dárky?
Na vánoce a hlavně na dárky se těším moc asi jako každý kluk.
 
Co by jsi chtěl najít pod stromečkem?
Já bych chtěl objevit pod stromečkem mobil, tak uvidím, třeba se dočkám.
 
 Co příští rok, už víš které závody pojedeš a na co se nejvíc těšíš?
Pravděpodobně pojedu Karting cup a Moravský pohár. Na příští sezonu se těším moc a moc, nevím jak to vydržím, už aby tady byla.                                                                                ahoj Adam.