Dosskart

Pár otázek pro Martina Hloucala

Martine, máš za sebou svou třetí sezónu v motokárovém sportu. Nejdřív se zeptám na tvůj pohled, jaká byla a jak ji hodnotíš?
Vzhledem k dnes již proběhnuté  maturitě nebyla tak rozsáhlá, a kvůli přípravě do školy mi utekla mnohem rychleji než bych vůbec chtěl. Takže  sezóna jako taková byla dobrá, akorát  jsem ji neprožíval tak intenzivně.
 
Uvádíš jako svou oblíbenou trať ve Vysokém Mýtě, platí to i nadále? A pokud ano popíšeš nám v čem je tak oblíbená? 
Ano, platí to i nadále, ale popravdě  řečeno úplně přesně nevím co jí dělá pro mě tak oblíbenou. Nejspíš to bude vzpomínkami ať už dobrými nebo krušnějšími. Ale když se nad tím zamýšlím tak asi největší zásluhu na to má že to byla trať na které jsem odkroužil své první závodní kilometry.
 
Teď trochu z jiného soudku, motokáry zabírají určitě mnoho volného času, jak stíháš kombinovat motokáry se školou a dalšími zálibami?06.08. trebatice MSR
Se školou to zatím šlo kombinovat velmi slušně, akorát teď jsem se studijně posunul o stupeň výš, takže kombinaci motokár a školy budu teprve testovat. Co se týče mých dalších zálib tak se mi je zatím vždy podařilo spojit s motokárami, takže jsem si zábavu násobil.
 
Nová motokárová sezóna je již na obzoru, přibliž nám, jak by měla vypadat ta tvá?
Jak jsem zmiňoval už na začátku, tak v poslední sezóně jsem se nemohl na motokáry soustředit tak jak bych chtěl, takže následující sezónu bych si chtěl především užít na maximum, a pak se taky rýsuje možnost nové techniky, tak bych se chtěl dostat do stavu kdy schopnostmi nebudu káru brzdit já, ale ona mě :-)
 
Detail jezdce:
Jméno Jezdce: Martin Hloucal2014-04-18-1438 Věk: 20 let Bydliště: Hradec Králové Povolání (studium) : Stavební fakulta ČVUT Výška: 177 cm Váha: 77 kg Záliby: RC drift, karting Oblíbená trať: Vysoké Mýto Oblíbené jídlo: skoro všechno Oblíbené pití: Sprite První start s károu: Vysoké Mýto 6. 7. 2011 Cíle pro sezónu: co nejlepší Jezdecký vzor: Stig Závodnický sen: Krédo: Když to neumíš tak u toho musíš aspoň dobře vypadat. Největší úspěchy: 2. místo Karting Cup - Rotax Max 2012 - 3. místo Karting Cup Vysoké Mýto 17. 9. 2011 - Rotax Max
                  - Vítězství ve Warm-Upu Vysoké Mýto 2014 🙂
Technika: motor Rotax Max podvozek MS-Kart – Blue Falcon
Plán závodů: Vybrané závody Kategorie: Rotax Max Najeto v roce 2014: 1980 kol + 107 kol Nordschleife na simulátoru