Dosskart

První týmové testování ve Vysokém Mýtě

Na minulou neděli se nám podařilo na autodromu ve Vysokém Mýtě domluvit první letošní testování. Vysokomýtští se této myšlence nebránili a uspořádali tak první letošní testovací den, který se navíc trefil do parádního počasí.
Doss Kart měl šestičlenné jezdecké složení. Petr a Honzík Šindelářovi jsou služebně nejstarší, když s námi brouzdají po motokárových tratích nejen na území ČR už sedmým rokem! Honzík vlastně tehdy v šesti letech začínal s malou motokárou a opatrně se vozil. Dnes už sedlá stroj uplně jiné kategorie s obsahem motoru 125ccm (viz foto) a dokáže řídit tuto káru na hraně smyku. Táta Petr samozdřejmě také jezdí a dohlíží na Honzíka, kterému už, má problémy vůbec stačit:-)
Dalším jezdcem byl pohodář Martin Hloucal, který byl ještě nedávno začátečník ale jeho kontrola nad rychlostí a vedení celé motokáry se stále viditelně zdokonalují.
Honza Filip služebně v týmu patří k nejmladším ale z momentálního složení týmu má nejvíce zkušeností a tak se od něho očekávají velké věci.
A nováčci Lubor a Tomík Kultovi (táta a syn) trochu připomínají Šindelářovi před nekolika lety s tím rozdílem, že Kultovi ke kárám jezdí také rallycross. I Tomík má svou nadupanou buginku, takže volant jim určitě cizí není.
 
I následující neděli se chystáme opět do Vysokého Mýta na druhý jednodenní test, po kterém za týden nebo čtrnáct dní bude následovat  dvoudenní test v Brucku nebo Trebaticích.