Dosskart

Sezóna 2014 je za námi

Sezóna 2014 je za námi. Náš tým Doss Kart letos absolvoval menší počet závodů a proto nám tato sezóna utekla jako voda. Martin Hloucal a Richard Meixner kvůli studiu nemohli absolvovat kompletní seriály a účastnili se pouze jednotlivých závodů. Honzík Šindelář na tom byl podobně, mimo školy se přidaly ještě zdravotní komplikace a bylo vymalováno. Pouze Honza Filip, který měl také studijně napilno se účastnil celého jednoho seriálu, kterým bylo Mistrovství Slovenska. Honza letos ukazoval, že patří do špičky jezdeckého pole. V průběhu sezóny se přetahoval o druhou až čtvrtou příčku a poslední závody se jely na Honzově oblíbené trati v Dunajské Stredě. Jenže hned v prvním ze tří závodů Honza inkasoval od jednho z hlavních soupeřů ránu, která ho poslala až na chvost pole. I přes snahu, v dalších dvou závodech, kde se náš pilot posouval zpět do předu startovního pole, to bohužel nestačilo na lepší než celkově šestou pozici pro rok 2014. 
Momentálně probíhají přípravy a různá vylepšení na následující sezónu 2015. Jezdecké složení se rýsuje postupně a kalendáře všech závodů se už začínají objevovat. Proto aktuálně probíráme co jet za závody v příštím roce. I když se plány mohou ještě několikrát změnit tak momentálně to vypadá na prioritu Mistrovství ČR a láká nás, pokud nebude termínově kolidovat, Zóna střední Evropy Rotaxů, jejíž kalendář už je na světě. Jeden závod se dokonce jede premiérově na naší domácí tratí ve Vysokém Mýtě. 
Ale to vše jsou zatím jen první plány a hlavně bude záležet na jezdcích, ce se v sezóně pojede, zatím je sezóna 2015 pouze v plenkách.