Dosskart

Shrnutí sezóny 2012

V letošním roce jsme se účastnili kompletních motokárových seriálů Mistrovství ČR, Mistrovství SR s Moravským pohárem a Karting Cupu. Částečně jsme pak odjeli Rotaxový Eurochallenge.
Český mistrák, pro náš tým prioritní seriál, nenaplnil naše očekávání i přes skutečnost, že Petr Fulín a Jan Šindelář startovali ve vyšších kubaturách.
Celkové pořadí MČR:
Petr Fulín 4. Místo
Jan Šindelář 7. Místo
 
První ze dvou hobby seriálů - Moravský Pohár pro nás dopadl o něco lépe. Adam Doležal se dostal i přes velké množství kolizí na stupně vítězů. Na bednu se nečekaně probojoval také  nováček, Jakub Novotný.
Celkové pořadí MP:
Adam Doležal 3. Místo (registrace)
Jakub Novotný 3. Místo (registrace)
 
A druhý z hobby seriálů – Karting Cup dopadl naopak nad očekávání. Licencovaný Martin Hloucal prošel sezónou bez většího zaváhání, což mu zajistilo stupně vítězů. Mezi registrovanými jezdci se podařilo Adamu Doležalovi zvítězit, když se v těchto závodech kolizím dokázal vyhnout. Patrik Jurenka si po povedeném začátku sezóny také vítězství dokázal pohlídat. Ve stejné kategorii Jakubu Novotnému na stupně vítězů scházel pouhý jeden bod.
Celkové pořadí KC:
Martin Hloucal 2. Místo
Adam Doležal 1. Místo (registrace)
Patrik Jurenka 1. Místo (registrace)
Jakub Novotný 4. Místo (registrace)
 
Uvádím pouze jezdce, kteří se účastnili celého nebo většiny seriálů.
 
Nyní probíhají přípravy veškeré techniky se zázemím a jednání o následující sezóně 2013. Jsme v jednání jak se stávajícími jezdci tak i několika novými jezdci. Zatím potvrzení jezdci Doss Kartu jsou Martin a Radek Hloucalovi, Jakub Novotný a pětiletý talentovaný nováček Tomáš Kult, který se již letos účastnil závodů malých bugin.