Dosskart

Stříbro pro Filipa a návrat Petra Fulína

Tento víkend jsme se vydali na čtvrtý závod seriálu Mistrovství Slovenska s Moravským Pohárem. Tentokrát byla na programu trať v Sosnové u České Lípy.
Jezdecké složení bylo následující, junior Jakub Novotný a v kategorii Rotax senior (od 15 let) jel Honza Filip. David Bareš měl původně tyto závody také v plánu, bohužel byl však nucen tyto závody vynechat kvůli zdravotním problémům. Dalším staronovým jezdcem, který se na těchto závodech ukázal pouze na volné tréninky, byl Petr Fulín jr. Fulda se rozhodl pro dokončení probíhající sezóny pod Doss Kartem, kde by chtěl působit i následující sezónu. Tímto Petra vítáme nazpět a přejeme mnoho sportovních úspěchů!
Jakub Novotný už rychlostně dokáže stačit předním jezdcům ale závodit s nimi, to je další kapitola, která před Kubou právě stojí. Celkově obsadil pěkné 5. Místo.
Honza Filip zajel vydařené závody a ve svém prioritním seriálu MSR potvrzuje, že patří mezi adepty na pódiová umístění. Celkově obsadil perfektní 2. Místo!
Hned ve čtvrtek se vracíme na místo činu, abychom na stejné trati absolvovali Mistrovství ČR a Národní Pohár. Jezdecké složení by mělo být následující Honza Filip, Martin Hloucal, Petr Fulín a možná Jakub Novotný. V týmovém stanu bude stát i pátý stroj, pro kategorii Rotax Max senior, se kterým se pravděpodobně představí jeden zatím nejmenovaný zkušený jezdec.