Dosskart

Stříbro pro Tomana

Předposlední podnik MČR a Národního Poháru se konal na autodromu v Sosnové u České Lípy.
Za Doss Kart tentokrát jeli Honza Filip, Matrin Hloucal, Petr Fulín a vicemistr světa z roku 2008 Libor Toman, který si přijel vyzkoušet pro něho neznámou techniku kategorie Rotax Max.
Honza Filip zajel výborné závody a potvrdil zlepšující se tendenci. Pohyboval se v čelní skupině s nejrychlejšími jezdci. Nakonec obsadil celkově pěkné 5. Místo
Martin Hloucal najížděl kilometry na zdejší trati, kde má odkrouženo velmi málo a tak nikdo nemohl čekat od Martina zázraky. Nakonec obsadil 11. Místo.
Petr Fulín absolvoval první závody po návratu. Technika tentokrát nespolupracovala podle našich představ a chybělo drobné doladění podvozku. I přes to Fulda obsadil slušné 4. Místo.
Libor Toman se představil s motokárou třídy Rotax Max vůbec poprvé a po krátkém osahání techniky okamžitě ukazoval, že bude patřit mezi nejrychlejší jezdce. Nakonec obsadil celkově 2. Místo.
Další plán je odjezd na závody MSR do slovenských Trebatic už zítra 28.8.