Dosskart

Testování ve Vysokém Mýtě

Na páteční trénink před soustředěním mládeže ve Vysokém Mýtě, jsme se vydali v pětičlenném jezdeckém složení. Martin Hloucal, Honza Filip, Richard Meixner, Honzík a Petr Šindelářovi. 
Počasí bylo velice přívětivé a tak byl trénink zaměřen na dlouhé tréninky a maximální počet najetých kol. Vzhledem k dobrým klimatickým podmínkám jsme odzkoušeli velké množství různých nastavení techniky.
Honza Filip jako nejzkušenější pilot z pětičlenného jezdeckého složení podle předpokladu zajížděl nejlepší časy. Petr Šindelář, který disponuje o trochu silnější technikou, zajížděl srovnatelné časy na jedno kolo. Junior Honzík Šindelář je po zimní pauze ve velice dobré formě a za Honzou Filipem zaostával jen o kousek. I Martin Hloucal nebyl daleko ale na konci dne, kdy už všichni ostatní byli z autodromu pryč, se po technických úpravách, překvapivě dostal na časy Honzy Filipa. Ovšem největší pochvalu si tentokrát zasloužil nováček Richard Meixner, který odrovnal obrovský kus časové ztráty.
Následující plán máme již tento víkend a to jsou první letošní závody ze seriálu Mistrovství ČR na nově prodloužené trati v Chebu.