Dosskart

Úvodní série závodů

Po předsezónním testování se okamžitě rozjel kolotoč závodů. Závody jsou na úvod sezóny naskládány na každý víkend a na podrobné články ze závodů tak čas nezbývá.
První závody (KC) se jely ve Vysokém Mýtě 18.-21.4. kde se Kubovi Novotnému poměrně dařilo a Martin Hloucal na domácí trati příjemně překvapoval, když se pohyboval mezi prvními pěti jezdci.
Druhé závody v Chebu (MČR + Národní pohár) 25.-28.4. kde čtveřice jezdců předvedla kvalitní výkony. Honza Filip obdržel bodový příděl, který ho řadí na dělené 5.-7. místo, Martin Hloucal obsadil 9. místo, Jakub Novotný se průběžně dělí o 6.-7. místo a Jan Šindelář jako nováček kategorie rotax junior obdržel 8. místo
Třetí závody (MSR+MP) v pořadí se odjeli nento víkend 3.-5.5. ve Vysokém Mýtě. Jakub Novotný předvedl svůj standart. David Bareš si perfektně zazávodil ve středu startovního pole a sbíral cenné zkušenosti. Honza Filip si za sobotu doufejme vybral technické problémy, po kterých se zablýsklo na lepší časy a ukázal, že sním soupeři musejí počítat.
Následující víkend bude patřit druhému závodu MČR ve Vysokém Mýtě, kde určitě nebudeme chybět.