Dosskart

Vydařený vstup do Karting Cupu

Minulý týden jsme ještě před závody Karting Cupu naplánovali na středu testování, kterého se nakonec zůčastnili téměř všichni jezdci, kteří měli startovat v samotných závodech.
Do prvních závodů Karting Cupu 2012 zasáhlo rekordních sedm jezdců Doss Kartu. V nejmenší kategorii Bambini u nás premiérově jel sedmiletý Honzík Wagenknecht, který jako nováček v této kategorii pouze příjemně překvapoval svou rychlostí. Právě z kategorie Bambini do silnějších Kadetů, přešel na letošní rok Honzík Šindelář, takže i pro něho to byla premiéra. V další o poznání silnější kategorii Rotax Junior Max jezdili, Kuba Novotný, který letos sbírá zkušenosti a přes to si dojel pro bronzový věnec mezi registrovanými jezdci a Patrik Jurenka, který zúročil loňské zkušenosti v podobě získání parádního zlatého věnce rovněž mezi registrovanými jezdci. V další kategorii Rotax Max jezdili Petr Šindelář, Adam Doležal, který si postupně zvyká na novou techniku a náš tým, což se mu daří více než dobře, protože k radosti celého týmu vyhrál tento závod mezi registrovanými. Martin Hloucal se na letošní rok zařadil mezi jezdce s licencí aby mohl zkusit závod Mistrovství ČR. Pro martina to byly teprve páté závody v kariéře a zajel je skvěle. Táta Martina Radek Hloucal pouze v pátek trénoval aby se mohl v sobotu a neděli těšit na Martinovo počínání. Byl zde i Petr Fulín v roli mechanika. Petr u nás za poslední čtyři roky nasbíral mnoho cenných zkušeností, které šikovně dokáže předat dál, což je pro ostatní jezdce a celý tým Doss Kart velkým přínosem. 
Už zítra 3.5. odpoledne odjíždíme na další závody Moravského Poháru a Mistrovství SR do rakouského Brucku. Jezdecké složení je následující Adam Doležal, Jakub Novotný a před pár hodinami se rozhodlo že složení doplní Pert Fulín.
Téměř okamžitě z těchto závodů odjíždíme do německého Wackersdorfu, kde se uskuteční druhý podnik Euro Challenge, který pojede standartně poze Petr Fulín, budu se snažit přinášet průběžné info.