Dosskart

Závěrečné dva závody sezóny

MČR - Vysoké Mýto

Víkend 28.-30. září patřil letos posledním závodům Mistrovství ČR.
Za Doss Kart jeli tentokrát pouze Petr Fulín a Martin Hloucal. Pravidelný účastník Jan Šindelář tentokrát nestartoval kvůli nemoci.
Petr Fulín byl po celý víkend velice rychlý. Ve dvou závodech dojel druhý a čtvrtý. Petr byl trochu zklamaný, protože věděl, že tentokrát bylo na víc. Celkově obsadil bronzovou příčku. Martin Hloucal jel teprve své druhé MČR, aby získal cenné zkušenosti a proto se nepočítalo, že by Martin zasáhl do boje o přední umístění.
 

MSR + MP Dunajská Streda

Hned následující víkend se jel poslední podnik sezóny a to Mistrovství SR s Moravským pohárem.
Adam Doležal, Martin Hloucal, Jakub Novotný a nově si vyzkoušel působení v našem týmu sedmnáctiletý David Bareš, který jel seniorského Rotaxe. Na stupně vítězů se dostal pouze Adam Doležal ale i ostatní tři jezdci podávali kvalitní výkony a tak jsme s posledních závodů letošního roku odjížděli spokojeni.
 

Poslední testování - Vysoké Mýto

Po týdnu odpočinku jsme naplánovali na sobotu 20. října ve Vysokém Mýtě poslední letošní svezení. Svést se přijeli Petr Šindelář, Honzík Šindelář – trénoval tentokrát s Rotaxem, Adam Doležal, Jakub Novotný, Patrik Jurenka a David Bareš. Svezli se i mechanici a další. Bohužel se všichni nesešli, chyběli Martin a Radek Hloucalovi a také Petr Fulín.