Dosskart

Zlato stříbro a bronz

Karting Cup je první ze tří seriálů, který se posledním závodem ve Vysokém Mýtě pro letošní sezónu uzavřel.
Petr Fulín a Radek Hloucal pouze v pátek potrénovali, v sobotu pro změnu využil našeho zázemí aby se svezl Jan Kopecký. Honza si pořídil motokáru k občasnému trénování, aby vyplnil pauzu, když zrovna nesedí v rallyovém speciálu.
Celé závody od pátku až do neděle absolvovali Adam Doležal a Martin Hloucal – Rotax Max, Jakub Novotný a Patrik Jurenka – Rotax Junior Max
Adam Doležal se konečně dokázal vyhnout všem kolizím a v nízkém počtu registrovaných jezdců s přehledem vyhrál, což mu dopomohlo celkově vyhrát v KC třídu Rotax Max – registrace.
 
Martin Hloucal jako jediný ze čtveřice jezdců nedosáhl na stupně vítězů i když podal nejlepší výkony. Kategorie licencovaných jezdců je o poznání náročnější a Martinova rychlost ho zařadila na páté místo. Celkově však Martin Hloucal dosáhl jako nováček skvělého umístění, druhé místo v KC ve třídě Rotax Max - licence    
Jakub Novotný i Patrik Jurenka předvedli průměrné výkony, které však oběma stačili na stupně vítězů mezi registrovanými jezdci. Patrik Jurenka obsadil stříbrnou příčku a celkově dokázal tuto kategorii vyhrát. Kuba Novotný byl na bronzové pozici a celkově obsadil čtvrté místo.
 
Karting Cup 2012 celkové umístění:
Martin Hloucal  2.místo Rotax Max – licence
Adam Doležal    1.místo Rotax Max – registrace
Patrik Jurenka  1.místo Rotax junior Max - registrace
Jakub Novotný  4.místo Rotax junior Max – registrace
Příští víkend bude finišovat ve Vysokém Mýtě Mistrovství ČR